Kontakt os

Vi elsker udfordringer og nye legekammerater.

Morten Rye Fryland

Morten Rye Fryland

Partner

20 97 32 36

morten@playgroundmarketing.dk

Ditte S. Dahl

Ditte S. Dahl

Projektleder

60 14 59 90

ditte@playgroundmarketing.dk

Esben Lykke Olsen

Esben Lykke Olsen

Udvikler

esben@playgroundmarketing.dk

Stefan H. Tanderup

Stefan H. Tanderup

Udvikler

stefan@playgroundmarketing.dk

Cecilie Baslund

Cecilie Baslund

Art Director

cecilie@playgroundmarketing.dk

Ane Kathrine Jakobsen

Ane Kathrine Jakobsen

Koncept- og projektudvikler

anekathrine@playgroundmarketing.dk

Peter Rasmussen

Peter Rasmussen

Interaktionsdesigner

peter@playgroundmarketing.dk

Anders Høi Jensen

Anders Høi Jensen

Praktikant

anders@playgroundmarketing.dk

Inspiration and everyday life

Subscribe to our monthly newsletter and receive inspiration with new cases and trends from the interactive business.

Vi er kåret til Børsen Gazelle 2020 Vi er kåret til Børsen Gazelle 2019 Vi er kåret til Børsen Gazelle 2018 Vi er kåret til Børsen Gazelle 2017 Vi støtter de Danske Hospitalsklovne i 2018, 2019, 2020 og 2022