Kontakt os

Vi elsker udfordringer og nye legekammerater.

Morten Rye Fryland

Morten Rye Fryland

Partner

20 97 32 36

morten@playgroundmarketing.dk

Jakob Højgaard

Jakob Højgaard

Salgsdirektør

23 87 80 30

jakob@playgroundmarketing.dk

Ditte S. Dahl

Ditte S. Dahl

Projektleder

60 14 59 90

ditte@playgroundmarketing.dk

Lasse le Dous

Lasse le Dous

Partner

lasse@playgroundmarketing.dk

Esben Lykke Olsen

Esben Lykke Olsen

Udvikler

esben@playgroundmarketing.dk

Stefan H. Tanderup

Stefan H. Tanderup

Udvikler

stefan@playgroundmarketing.dk

Cecilie Baslund

Cecilie Baslund

Grafisk Designer

cecilie@playgroundmarketing.dk

Anders Høi Jensen

Anders Høi Jensen

Praktikant

anders@playgroundmarketing.dk

Benedicte Horn

Benedicte Horn

Praktikant

benedicte@playgroundmarketing.dk

Inspiration og dagligdag

Tilmeld vores månedlige nyhedsbrev og bliv inspireret med nye cases og tendenser fra den interaktive branche.

Vi er kåret til Børsen Gazelle 2020 Vi er kåret til Børsen Gazelle 2019 Vi er kåret til Børsen Gazelle 2018 Vi er kåret til Børsen Gazelle 2017 Vi støtter de Danske Hospitalsklovne i 2018, 2019 og 2020